NEWS

TAROPAK 2019 PRZED NAMI!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska firmowego nr 2 w pawilonie 7 podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Technik Pakowania i Etykietowania TAROPAK, które odbędą się w dniach 30.09-3.10.2019, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14.
Do zobaczenia w Poznaniu.

11th International Packaging Fair "Packaging Innovations"

The next edition of "Packaging Innovations" behind us. Please accept my sincere thanks for visiting our stand. Thank you for the interview and taking the time to familiarize yourself with our offer.

Forbes Diamonds 2019

Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość. Cieszymy się, że niezależni eksperci doceniają nasz rozwój bazując na twardych liczbach. Od lat znajdujemy się w wielu rankingach, a wspomnianym w tytule Diamentem Forbesa zostaliśmy już trzeci raz! Tytuł „Diament Forbesa 2019″ jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

The new line of packaging with active antimicrobial coating

W wyniku przeprowadzonych badań i zidentyfikowanych potrzeb Drukarnia „Jasło” zrealizowała dwa nowatorskie projekty. Proces druku został zgłoszony do ochrony patentowej i ma postać praw własności przemysłowej. Nowa linia opakowań z aktywną powłoką antymikrobiologiczną to odpowiedź na ogólnoświatowe zmiany w stylu życia konsumentów, szczególnie w zakresie stale rosnącego zainteresowania żywnością ekologiczną oraz dedykowanymi dla niej opakowaniami. Jest to również reakcja spółki na trend społeczno-konsumpcyjny walki z marnotrawieniem żywności, wydłużaniem trwałości i świeżości produktów żywnościowych pakowanych w sposób bezpieczny. Więcej informacji na temat opakowań z powłoką antybakteryjną dostępne jest w zakładce O NAS.

Scroll to top
en_GBEnglish