AKTUALNOŚCI

TAROPAK 2019 PRZED NAMI!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska firmowego nr 2 w pawilonie 7 podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Technik Pakowania i Etykietowania TAROPAK, które odbędą się w dniach 30.09-3.10.2019, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14.
Do zobaczenia w Poznaniu.

11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Kolejna edycja targów Packaging Innovations za nami. Proszę przyjąć serdeczne podziękowania za odwiedzenie naszego stoiska. Dziękujemy za rozmowę i czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą naszej firmy.

Ranking Forbes Diamenty 2019

Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość. Cieszymy się, że niezależni eksperci doceniają nasz rozwój bazując na twardych liczbach. Od lat znajdujemy się w wielu rankingach, a wspomnianym w tytule Diamentem Forbesa zostaliśmy już trzeci raz! Tytuł „Diament Forbesa 2019″ jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Nowa linia opakowań z aktywną powłoką antymikrobiologiczną

W wyniku przeprowadzonych badań i zidentyfikowanych potrzeb Drukarnia „Jasło” zrealizowała dwa nowatorskie projekty. Proces druku został zgłoszony do ochrony patentowej i ma postać praw własności przemysłowej. Nowa linia opakowań z aktywną powłoką antymikrobiologiczną to odpowiedź na ogólnoświatowe zmiany w stylu życia konsumentów, szczególnie w zakresie stale rosnącego zainteresowania żywnością ekologiczną oraz dedykowanymi dla niej opakowaniami. Jest to również reakcja spółki na trend społeczno-konsumpcyjny walki z marnotrawieniem żywności, wydłużaniem trwałości i świeżości produktów żywnościowych pakowanych w sposób bezpieczny. Więcej informacji na temat opakowań z powłoką antybakteryjną dostępne jest w zakładce O NAS.

Przewiń do góry
pl_PLPolish